Turniej o Puchar STRABAG rozstrzygnięty!

Turniej rozegrany systemem ‚każdy z każdym” dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń, a rywalizacja o tytułu najlepszych zawodników trwała do ostatniego meczu.
Ostatecznie tytuł Najlepszego Strzelca zdobył Paweł Hejnig (STRABAG Rzeszów) zdobywając 13 goli w turnieju!
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Zawadzki (STRABAG Szczecin), którego imponująca gra i walka do samego końca doprowadziły drużynę do zajęcia III miejsca.
Najlepszym Bramkarzem turnieju został Tomasz Kościuk (SAT Oława), którego odważne i ryzykowne interwencje w polu karnym skutecznie uniemożliwiły przeciwnikom zdobywanie goli. Ta wysoka forma zawodnika sprawiła, że SAT Oława obronił tytuł Mistrza!
Po podsumowaniu wyników klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1 miejsce – SAT Oława (ubiegłoroczny mistrz)
2 miejsce – STRABAG Rzeszów (ubiegłoroczny wicemistrz)
3 miejsce – STRABAG Szczecin (rewelacyjny turniej dla drużyny, która ubiegłoroczne zmagania ukończyła na piątym miejscu. Serdecznie gratulujemy awansu na podium!)
4 miejsce – STRABAG BB
5 miejsce –STRABAG Gdynia
6 miejsce – TPA
7 miejsce – DYREKCJA PH
8 miejsce - BITUNOVA
9 miejsce – STRABAG A4
Największą sympatią cieszyła się rozśpiewana drużyna z Kędzierzyna Koźla – BITUNOVA, dzięki której atmosfera turnieju była bardzo radosna. Dziękujemy za wspólną zabawę!
Dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom za udział i sportową rywalizację. Dziękujemy wspaniałym trenerom i kapitanom poszczególnych grup za zaangażowanie i obecność.
Zapraszamy na kolejne zmagania w IX edycji turnieju Mistrzostwa Polski o Puchar STRABAG, które odbędą się w Szczecinie!

Powiązana galeria: