Jesteśmy na STRANET

Weź udział w 8. Halowych Mistrzostwach Polski o Puchar STRABAG!

• Termin turnieju: 13-15 lutego 2015 r. w Rzeszowie
  • Termin wysyłania zgłoszeń: 09.01.2015 r.

Motto STRABAG zawarte jest w dwóch słowach: TEAMS WORK. To właśnie praca zespołów tworzących nasze przedsiębiorstwo pozwala realizować wizje koncernu oraz stanowi o jego sile. Dzięki współpracy jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom, a miarą naszego sukcesu jest zaangażowanie oraz pasja z jakimi realizujemy projekty. Zgrany zespół sprawdza się nie tylko na gruncie zawodowym, ale także sportowym. W duchu rywalizacji, zgodnie z zasadami fair play mamy okazję przekonać się o sile naszych zespołów. Dobra okazją do tego są odbywające się już po raz ósmy Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej o Puchar STRABAG.

Aby wziąć w nich udział i walczyć o najwyższe laury wystarczy ambicja, zapał oraz wiara w sukces, czyli wszystko to co każdy z nas wykorzystuje na co dzień w pracy. W tym roku turniej odbędzie się w Rzeszowie w dniach 13-15 lutego 2015 r.

- Warto pójść w ślady ubiegłorocznych zwycięzców, którzy turniejowe zwycięstwo zawdzięczają doskonałej strategii oraz grze zespołowej. Z pewnością nie było łatwo, gdyż SAT Oława zapewnił sobie tytuł w ostatnim meczu. Oprócz zwycięzców, w ubiegłorocznym turnieju walczyły zespoły: TPA, STRABAG Rzeszów, BMTI, PC Poznań, STRAB AG Gdynia, STRABAG Szczecin i Heilit+ Woerner (obecnie STRABAG Infrastruktura Południe). W tym roku spodziewamy się wyrównanej walki oraz jeszcze większych emocji! – dodaje Łukasz Andrejko, koordynator tegorocznego turnieju.

Królem strzelców w 2014 r. został Michał Pietruszewski (STRABAG Gdynia), zawodnikiem turnieju Paweł Hejnig (STRABAG Rzeszów) a najlepszym bramkarzem Jakub Leszczyński (STRABAG Gdynia).

Zgłoszenia do wzięcia udziału w 8. Halowych Mistrzostwach Polski o Puchar STRABAG należy przesyłać w terminie: do 09 stycznia 2015 r. na adres: lukasz.andrejko@strabag.com, tel. 609 500 837.

W zgłoszeniu należy zawrzeć:

• nazwę drużyny

• dyrekcję, KST

• liczbę zawodników

• imię, nazwisko, nr. tel. osoby do kontaktu

• Termin: 13-15.02.2015 r

• Miejsce rozgrywek: Hala sportowa IV-go Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie, http://www.kopernik.rzeszow.pl/nie-tylko-lekcje/sport/hala

• Zakwaterowanie: Hotel Rzeszów, Al. J. Piłsudskiego 44 w Rzeszowie, http://www.hotelrzeszow.com.pl/

• koszty dojazdu, zakwaterowania swoich zawodników oraz rozgrywek pokrywają poszczególne Oddziały/Dyrekcje.

Wszystkim tegorocznym uczestnikom życzymy powodzenia!